Witaj

Znajdujesz się w systemie do rejestracji darmowej gwarancji sprzętu Beko.
Po utworzeniu profilu wyślemy na podany adres e-mail jednorazowe hasło wraz z linkiem, przy pomocy którego aktywujesz swój profil.


Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, za pośrednictwem którego możesz zarejestrować darmową gwarancję sprzętu Beko.
W celu rejestracji potrzebne jest utworzenie konta w serwisie i podanie danych na temat sprzętu – w tym celu niezbędne jest podanie danych: adresu e-mail, hasła, typu, modelu produktu, numeru seryjnego, daty zakupu, numeru dowodu zakupu, skanu dowodu zakupu, nazwy sieci handlowej lub sklepu nabycia sprzętu . Podanie tych danych jest dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania jest brak możliwości zarejestrowania darmowej gwarancji. Podanie pozostałych danych na temat Ciebie - jak imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (nazwy województwa, kodu pocztowego, kategorii miejsca zamieszkania), numer telefonu jest dobrowolne. Dane te zbieramy w celu prowadzenia analiz biznesowych. Ich niepodanie, nie skutkuje brakiem możliwości zarejestrowania darmowej gwarancji. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie. Zanim przystąpisz do wypełnienia formularza prosimy zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO (https://www.beko.pl/polityka-prywatnosci)

Dane rejestracyjneZgłoszenie posiadanego produktuTu znajdziesz numer seryjny
     
* - pola wymagane
1. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO (https://www.beko.pl/polityka-prywatnosci)