Witaj

Znajdujesz się w systemie do rejestracji darmowej gwarancji sprzętu Beko.
Po utworzeniu profilu wyślemy na podany adres e-mail jednorazowe hasło wraz z linkiem, przy pomocy którego aktywujesz swój profil.


Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, za pośrednictwem którego możesz zarejestrować darmową gwarancję sprzętu Beko.
W celu rejestracji potrzebne jest utworzenie konta w serwisie i podanie danych na temat sprzętu – w tym celu niezbędne jest podanie danych: adresu e-mail, hasła, typu, modelu produktu, numeru seryjnego, daty zakupu, numeru dowodu zakupu, skanu dowodu zakupu, nazwy sieci handlowej lub sklepu nabycia sprzętu . Podanie tych danych jest dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania jest brak możliwości zarejestrowania darmowej gwarancji. Podanie pozostałych danych na temat Ciebie - jak imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (nazwy województwa, kodu pocztowego, kategorii miejsca zamieszkania), numer telefonu jest dobrowolne. Dane te zbieramy w celu prowadzenia analiz biznesowych. Ich niepodanie, nie skutkuje brakiem możliwości zarejestrowania darmowej gwarancji. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie. Zanim przystąpisz do wypełnienia formularza prosimy zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO (https://www.beko.pl/polityka-prywatnosci)

Dane rejestracyjneZgłoszenie posiadanego produktuTu znajdziesz numer seryjny
     
* - pola wymagane

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami o naszych produktach, a także organizowanych przez nas promocjach, konkursach – zaznacz poniższą zgodę.

1. Akceptuję treść regulaminu dostępnego na stronie serwisplus.beko.pl
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych - BEKO S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn.zm.) przekazywanych zgodnie z niniejszym regulaminem w związku z realizacją Promocji wraz z oświadczeniem, że dane zostały podane dobrowolnie i że Uczestnik poinformowany został o przysługującym mu prawie wglądu do swoich danych i prawie do ich poprawienia.
3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od BEKO S.A. informacji handlowych na wskazany przez uczestnika adres e-mail lub telefon komórkowy, zgodnie z ustawą z dnia 18 lutego 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn.zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne.